Otwarcie nowego lokalu ogólnopolskiej sieci siłowni i klubów fitness Well Fitness


Nowy klub Well Fitness w Warszawie: Unikalne wnętrza naszego projektu!

Niezmiernie miło nam poinformować, że 4.03 w Warszawie miało miejsce otwarcie nowego lokalu ogólnopolskiej sieci siłowni i klubów fitness Well Fitness, za którego projekt aranżacji wnętrz odpowiadało nasze biuro projektowe Grupa RB | Biuro projektowe. Jest to zarazem jeden z pierwszych projektów, który w pełni został oparty o przygotowany przez nas standard architektoniczny do projektowania wnętrz marki Well Fitness.

Nowa lokalizacja Well Fitness znajduje się w CH Gocław w Warszawie, przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 41. Klub oferuje ponad 2 000 mkw nowoczesnej przestrzeni do ćwiczeń oraz zapewnia funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania, które sprzyjają komfortowi podczas treningów i nie tylko.

Well Fitness – Warszawa, Gocław w zaprojektowanym przez nas standardzie architektonicznym wnętrz, spełnia nie tylko najwyższe kryteria praktyczne oraz funkcjonalne, ale także stanowi źródło motywacji dla całej społeczności marki. Stworzone przez nas przestrzenie treningowe inspirują do zmian i identyfikowania się z #befit, mając realny wpływ na samopoczucie użytkowników i zachęcając ich do aktywności fizycznej oraz identyfikowania się z filozofią Well Fitness.

Nasza współpraca z Well Fitness Polska to nie tylko projektowanie estetycznych i funkcjonalnych wnętrz, ale tworzenie przestrzeni, które inspirują do zmian i identyfikowania się z #BeWell #BeFit #BeWithUs.

Przygotowanie standardu architektonicznego do projektowania wnętrz marki Well Fitness oraz projekt aranżacji klubów.

Przygotowanie standardu architektonicznego do projektowania wnętrz marki Well Fitness oraz projekt aranżacji klubów.