KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy ponad 60-osobowym wielobranżowym zespołem architektów, projektantów i inżynierów, których wiedza, doświadczenie i wiara w siłę grupy pozwala na realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu.

WSPIERAMY ROZWÓJ BIZNESU


Projektujemy obiekty silnie osadzone w kontekście i przemyślanych ramach projektowych. Uważamy, że najlepsze realizacje powstają dzięki umiejętnemu połączeniu indywidualnych talentów i specjalizacji każdego z nas. Poprzez model pracy w ramach grup projektowych posiadamy umiejętność dostosowania się do wymagań małych, jak i dużych projektów.

WSPIERAMY ROZWÓJ BIZNESU


Uważamy, że najlepsze realizacje powstają w zespole. Nie bez powodu, dumnie nazywamy się GRUPĄ – stać nas na swobodę i samodzielność w działaniu, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie całego zespołu. Inwestujemy w relacje, ponieważ uważamy, że tylko w ten sposób można myśleć o realizacjach dużych i ciekawych projektów.

Ponad 17 - letnie doświadczenie

w skutecznym i profesjonalnym działaniu projektowym oraz prowadzeniu procesów inwestycyjnych umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

LAT

Doświadczenia

PONAD

ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

MLN M2

POW.DZIAŁEK INWESTYCJI

Zespół Grupa RB.Zespół Grupa RB.

PISZĄ O NAS