Otwarcie cukierni Deseo we Wrocławiu


Czas na podsumowania naszego zaangażowania w prestiżowy projekt, nowego miejsca na mapie Wrocławia – Cukierni DESEO Patisserie & Chocolaterie. Możemy się już pochwalić, ponieważ w minioną sobotę nastąpiło oficjalne otwarcie, w którym mięliśmy przyjemność uczestniczyć. To pierwsza lokalizacja tej autorskiej cukierni na Dolnym Śląsku, a Grupa RB została wybrana spośród najbardziej znanych pracowni wnętrzarskich.

To był bardzo intensywny czas. Niewątpliwie zadanie wymagające wyczucia trendów wnętrzarskich, dużej sprawności organizacyjnej, z uwagi na krótki czas realizacji oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu technicznego i technologii gastronomicznej. Dla nas takie wyzwanie to codzienność, ale z przyjemnością realizowaliśmy każdy etap od projektu funkcjonalnego, przez etap wykonawczy, po projekty warsztatowe mebli, projekty grafik oraz identyfikacji wizualnej. Wykonując nadzór autorski pracowaliśmy do późnych godzin nocnych, by w sobotę można było otworzyć drzwi dla Klientów Deseo, zgodnie z pierwotnymi założeniami terminowymi. ✔

Z satysfakcją możemy powiedzieć, że sprostaliśmy temu zadaniu. Wykonaliśmy projekt wnętrz, który wpisuje się w standard wyjątkowości DESEO Patisserie & Chocolaterie i będzie wizytówką Inwestora w dolnośląskiej przestrzeni. Przyjemny charakter wnętrza lokalu zaprasza i mamy nadzieję trafi w gusta odwiedzających.

Dziękujemy serdecznie DESEO Patisserie & Chocolaterie i Łukaszowi Smolińskiemu za zaufanie oraz BULVARY za współpracę. Wśród osób zaangażowanych w projekt należy wymienić: Ewa Szpotowicz – architekt prowadzący, Karolina Łacny – architekt, Aleksandra Dowolska – architekt (autor grafik), Karolina Teper – architekt, Alicja Krupa – asystent architekta, Damian Łuszczyk – projektant instalacji sanitarnych, Marcin Mertuszka – projektant instalacji elektrycznych oraz Paweł Owsiany – asystent projektanta instalacji elektrycznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli niebanalnych słodkości oraz dobrego designu do nowego lokalu DESEO Patisserie & Chocolaterie we Wrocławiu! 🍩

 

Otwarcie Deseo

Otwarcie Deseo

Otwarcie Deseo

Otwarcie Deseo

Otwarcie Deseo