Targi SCF 2024 Fall: Grupa RB x DEIGE po raz pierwszy w gronie wystawców!


Miło nam poinformować, że nasze biuro projektowe Grupa RB wraz z DEIGE weźmie udział w tegorocznej jesiennej edycji tagów SCF News, które odbędą się w dniach 25-26 września 2024 roku w centrum konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie. Shopping Center Forum  to największe targi retail i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży rynku centrów handlowych w Polsce.

Grupa RB x DEIGE  dostarcza kompleksowe rozwiązania fit-out, spełniające najwyższe standardy jakości dla różnorodnych typów obiektów komercyjnych, niezależnie od ich charakteru i skali. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, dostosowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów. Nasze podejście opiera się na zrozumieniu i współpracy, a uzupełniające się kompetencje i wieloletnie doświadczenie gwarantują sukces każdej inwestycji.

Jako specjaliści w modelu realizacji inwestycji „Zaprojektuj i Wybuduj”, zaprezentujemy naszą ofertę kompleksowych usług fit-out, aranżacji i adaptacji wnętrz dla obiektów komercyjnych.

🔜 Więcej informacji wkrótce.
Bądźcie z nami na SCF2024 Fall!

 

Targi SCF - Grupa RB x DEIGE