Rozbudowa Wrocław Logistics South Hub


Panattoni – lider rynku przemysłowego rozbudowuje kompleks przemysłowo-logistyczny w Magnicach pod Wrocławiem. Docelowo Wrocław Logistics South Hub będzie zajmować blisko ćwierć miliona m2 nowoczesnej powierzchni produkcyjno-magazynowej.

Grupa RB_Rozbudowa Wrocław Logistics South Hub

Firma Panattoni – największy w Europie deweloper nieruchomości przemysłowych i logistycznych jest również czołowym specjalistą przemysłowym w Polsce. Wrocław Logistics South Hub to dotychczas największa inwestycja dewelopera w województwie dolnośląskim.

Praca przy tego typu projektach utwierdza nas w przekonaniu, że sektor logistyczny to niezmiennie jeden z najważniejszych rynków magazynowych w naszym kraju.

Jako biuro projektowe byliśmy odpowiedzialni za:
– analizę przedprojektową, określającą możliwości zabudowy i użytkowania terenu inwestycji objętego mpzp,
– wariantową koncepcję projektową określającą optymalne wykorzystanie terenów inwestycji,
– kompleksową obsługę inwestycji w zakresie uzyskania niezbędnej dokumentacji formalno-projektowej, w zakresie umożliwiającym rozpoczęcie budowy,
– opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego inwestycji zgodną z oczekiwaniami Inwestora i obowiązującymi przepisami,
– uzyskanie niezbędnych decyzji, zezwoleń i zgód zwieńczonych uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę całej inwestycji wraz z późniejszymi decyzjami zamiennymi uwarunkowanymi wymaganiami Klienta na etapie budowy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań, pozwalających na ograniczenie zużycia wody, energii oraz zmniejszenia emisji CO2, inwestycja na Dolnym Śląsku uzyska prestiżowa certyfikację #BREEAM na poziomie Excellent.

Panattoni serdecznie dziękujemy za współpracę!

Grupa RB_Rozbudowa Wrocław Logistics South Hub

Grupa RB_Rozbudowa Wrocław Logistics South Hub

Grupa RB_Rozbudowa Wrocław Logistics South Hub