Otwarcie Woolworth w Polsce!


Z dumą informujemy, że dzisiaj w Poznaniu przy ul. Aleje Solidarności 47, zaledwie kilka dni po wkroczeniu marki do Polski, został otwarty drugi sklep sieci Woolworth w naszym kraju. Nasze biuro projektowe Grupa RB jest autorem projektu i oczywiście nie mogło nas zabraknąć na oficjalnym otwarciu!

Grupa_RB Otwarcie Woolworth w Polsce

Woolworth to najszybciej rozwijająca się sieć domów towarowych w Niemczech, której historia sięga ponad 140 lat. Marka oferuje różnorodne produkty codziennego użytku od tekstyliów i odzieży dla całej rodziny, przez AGD i elektronikę użytkową, na produktach drogeryjnych i dekoracyjnych skończywszy.

Sieć Woolworth posiada ponad 580 sklepów zlokalizowanych w niemieckich centrach miast, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Polska jest pierwszym krajem, do którego marka chce przenieść swoją odnoszącą sukcesy koncepcję sprzedaży detalicznej i tym samym rozpocząć międzynarodową ekspansję na rynek europejski. W perspektywie średnioterminowej w planach jest stworzenie sieci 5000 domów towarowych w całej Europie.

Cieszy nas rozpoczęta współpraca i udział w projekcie dla tak dynamicznie rozwijającej się marki.

Sprawdź więcej zdjęć z otwarcia!

Grupa_RB_Otwarcie Woolworth w Polsce