Anna Kanonowicz Dyrektorem Zarządzającym w Grupie RB


W związku z rozwojem spółki rozpoczynamy nowy rozdział w historii naszej firmy. Z wielką radością witamy w zespole Annę Kanonowicz, która objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego | Prokurenta w Grupie RB.

Anna Kanonowicz jest Projektantem | Architektem z sukcesem działającym od wielu lat w branży projektowej przy inwestycjach o różnorodnym charakterze i skali. Zdobyte doświadczenie, kompetencje oraz wiedzę z zakresu zarządzania wykorzysta w pełnieniu nowej funkcji.

Jako Dyrektor Zarządzający będzie odpowiedzialna nie tylko za skuteczne  koordynowanie działalności operacyjnej, ale przede wszystkim za dalszą realizację strategii firmy poprzez budowanie silnych relacji z obecnymi i przyszłymi Partnerami oraz nowe projekty i usługi w portfolio.

Dołączyłam do Zespołu Grupa RB w nowej dla mnie roli, by wziąć aktywny udział w dynamicznym rozwoju firmy. Podoba mi się potencjał Projektantek i Projektantów budujących Zespół Grupy RB, ich zaangażowanie i umiejętności. Grupa RB stawia na ciągłe doskonalenie, adaptację do zmieniającego się rynku inwestycyjnego i przepisów prawa budowlanego, jak również aktywnie promuje kreatywność i nowatorskie podejścia w realizacji projektów. Moje doświadczenie i umiejętności doskonale wpisują się w tę filozofię”.  – mówi Anna Kanonowicz.

W poszerzonym składzie zarządzającym jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu!

Rafał Brok, Anna Brok, Anna Kanonowicz

Anna Kanonowicz Dyrektorem Zarządzającym w Grupie RB