50. Rajd Elektryka: Jubileuszowe Spotkanie w Karkonoszach! 


W ubiegły weekend w Przesiece, u stóp Karkonoszy odbyła się jubileuszowa 50. edycja Rajdu Elektryka. Dział branżowy Grupa RB reprezentował Marcin Mertuszka – Główny Projektant Instalacji Elektrycznych, który od ponad 20 lat bierze udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Rajd Elektryka od 1996 roku łączy studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej. Organizatorzy, Studencki Klub Turystyczny PWr i Samorząd Wydziału Elektrycznego przygotowali bogaty program, w tym prelekcje o bezpieczeństwie w górach i szkolenia z pierwszej pomocy, dzięki współpracy z GOPR.

Rajd Elektryka to już tradycja, która łączy pokolenia związane zarówno z Wydziałem Elektrycznym, Politechniką Wrocławską, jak i Studenckim Klubem Turystycznym. Coroczne spotkanie stanowi nie tylko okazję do integrowania się i wymiany doświadczeń, lecz także promuje zdrowy balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.

Są to wartości, które my w Grupie RB również wyznajemy, dlatego popieramy takie inicjatywy i z chęcią w nich uczestniczymy.

 

Grupa RB - 50. Rajd Elektryka

Grupa RB - 50. Rajd Elektryka

Grupa RB - 50. Rajd Elektryka