Willa przy ul. Grottgera we Wrocławiu – zagospodarowanie terenu

Działka, na której znajduje się willa, mieści się przy ul. Grottgera 9 na wrocławskim Biskupinie i jest w całości własnością inwestora. Całkowita jej powierzchnia obejmuje 1200 m2, z czego część zabudowy wynosi 173 m2 (budynek mieszkalny) oraz 28 m2 (garaż).

Przed rozpoczęciem obsługi inwestycji na terenie tym znajdował się budynek mieszkalny o dwóch kondygnacjach nadziemnych i poddaszu użytkowym. Budynek posiadał także kondygnację piwnic. Obiekt, zarówno przed przeprowadzeniem prac budowlanych, jak i teraz znajduje się przy zachodniej granicy działki, tj. od strony ul. Grottgera. W północnej części terenu należącego do inwestora zlokalizowany jest wolnostojący garaż, który przeznaczony był do rozbudowy. Od frontu posesji znajduje się brama wjazdowa prowadząca na teren działki oraz podjazd zlokalizowany przy wejściu głównym do budynku.

Plac wokół obiektów znajdujących się na terenie działki w głównej mierze porośnięty był zielenią. Przestrzeń ta wymagała uporządkowania i przeprowadzenia modernizacji nawierzchni.

Willa przy ul. Grottgera znajduje się w sąsiedztwie o podobnym charakterze zabudowy, czyli w otoczeniu zabudowy willowej.

Zakres prac obejmował obsługę projektową (przedstawienie koncepcji, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę, wykonanie projektu budowlanego oraz wykonawczego). Projektanci prowadzili także nadzór autorski nad prowadzonymi przy obiekcie pracami budowlanymi.

Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuję
x