Activities

Nasze działania

Swoje pasje realizujemy w różnych działaniach, odnajdując wciąż nowe zastosowania dla naszych kreatywnych pomysłów. Energia naszej grupy wzmacnia potencjał, katalizuje indywidualne procesy twórcze, ostatecznie formując i krystalizując siłę przekazu idei.

Jak pracujemy?

Uważamy, że najlepsze realizacje powstają w zespole. Nie bez powodu, dumnie, nazywamy się GRUPĄ – stać nas na swobodę i samodzielność w działaniu, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie całego zespołu. Inwestujemy w relacje, ponieważ uważamy, że tylko w ten sposób można myśleć o realizacjach dużych i ciekawych projektów.

Who we need?

Szukamy otwartych i świeżych umysłów, które chcą wspólnie z nami wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. To co dla nas ważne, to przede wszystkim świadomość celu, zaangażowanie, pasja i głowa pełna pomysłów. Cenimy sobie szczerość, transparentność i inicjatywę, dzięki której możemy stale iść naprzód i w konsekwencji być dumni z realizacji nowych dokonań.

01.
Jeśli jesteś

 • 01.
  studentem architektury
 • 02.
  architektem
 • 03.
  projektantem branżowym
 • 04.
  inżynierem
 • 05.
  inspektorem nadzoru

02.
Dołącz do

03.
Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez biuro projektowe Grupa RB Inwest Sp. z o.o. wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji… Dowiedz się więcej

Albo
Wyślij swoje CV na adres: