Słoneczny Ołtaszyn nominowany do konkursu na najlepszy projekt mieszkaniowy!

Wrocławskie osiedle Słoneczny Ołtaszyn to nowa inwestycja dewelopera Partner Capital Group. Kompleks mieszkaniowy, w którego tworzeniu braliśmy udział, składa się z 78 mieszkań powstałych we wcześniejszych etapach budowy w latach 2012- 2014. Obecnie końca dobiega budowa IV etapu inwestycji – 48 lokali.

Nasza koncepcja i kompleksowa obsługa tej inwestycji zostały zgłoszone do konkursu  na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich. W tegorocznej edycji oceniane są projekty powstałe w latach 2012-2015. W rywalizacji biorą udział te, które łączą idealne warunki mieszkaniowe z użytecznością, a jednocześnie biorą pod uwagę kwestie ekologiczne i uwzględniają zasady zrównoważonego rozwoju. Konkurencja jest duża nie tylko ze względu na liczbę zakwalifikowanych zgłoszeń, a jest ich 75, ale także na poziom, jaki reprezentują wystawione inwestycje. Nasz projekt osiedla Słoneczny Ołtaszyn będzie rywalizował m.in z inwestycją Gocławska 2 w Warszawie, z gdańską Słoneczną Moreną, zrealizowanym w Szczecinie projektem Małe Błonia oraz wrocławską Rezydencją Dąbie SILVER.

Za wybór najlepszej w ostatnich trzech latach inwestycji odpowiedzialne będzie jury składające się ze specjalistów w branży. W składzie komisji oceniającej projekty zgłoszone do drugiej już edycji konkursu znajdą się Mariusz Ścisło ze Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP, Marek Mikos – przedstawiciel biura architektury i planowania przestrzennego m. st. Warszawy, Agnieszka Bulanda – redaktor naczelna Arch Magazyn oraz inni eksperci. Ostateczny werdykt wydadzą za niespełna miesiąc. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi bowiem 10 grudnia na uroczystej gali w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Z niecierpliwością czekamy na ten dzień i poinformujemy o wynikach.

Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuję
x