Słoneczny Ołtaszyn – co stanowi o fenomenie osiedla?

Nad projektem osiedla pracujemy od 2010 roku. Pierwsze dwa lata poświęciliśmy na opracowanie szczegółowej koncepcji i projektu inwestycji. W latach 2012-2014 pod naszym okiem powstały pierwsze lokale mieszkaniowe, gotowe do zakupu. W bieżącym roku kończymy realizację IV etapu osiedla. Już teraz inwestycja została zakwalifikowana do Konkursu Mieszkaniowego 2012- 2015 organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Inwestycję zlokalizowano w cichej, peryferyjnej części Wrocławia. Położenie zapewnia spokój i odpoczynek. Odległość od centrum nie oznacza jednak, że mieszkańcy Słonecznego Ołtaszyna będą zmuszeni wstawać dużo wcześniej, aby zdążyć z dziećmi do przedszkola, czy będą musieli przebyć długą drogę do lekarza. W okolicy jest wszystko to, czego im potrzeba. W sąsiedztwie znajduje się poczta, przedszkole i gabinet stomatologiczny, a nieco dalej, bo około 1 km – szkoła i przychodnia. Dojazd do ścisłego centrum miasta nie zajmie dłużej niż 20 minut. W okolicy osiedla w najbliższym czasie ma powstać jeden z najpiękniejszych parków we Wrocławiu. Poza alejami spacerowymi i miejscem na rozłożenie koca wakacyjną porą, w parku znajdą się place zabaw dla dzieci i siłownie na wolnym powietrzu.

Słoneczny Ołtaszyn jest projektem zakładającym kameralną atmosferę zarówno ze względu na położenie w spokojnej dzielnicy, jak i z powodu stosunkowo niewielkiej liczby mieszkań. Całe osiedle oferuje 126 otwartych na dwie strony świata lokali mieszkalnych, w których uwzględniliśmy najnowsze i najbardziej korzystne rozwiązania techniczne. Przyszli właściciele będą mogli zainstalować we własnych mieszkaniach klimatyzację oraz cieszyć się wodnym ogrzewaniem podłogowym, a także dużymi, wygodnymi, pięknie oświetlonymi i wykończonymi w drewnie balkonami i tarasami. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą niewielkie ogródki. Oferta dewelopera przewiduje oddanie do użytku nawet 5-pokojowych lokali, a wybierać można spośród powierzchni 45 m² do 96 m². Właściciele mieszkań na Słonecznym Ołtaszynie otrzymają jednocześnie do dyspozycji podziemne garaże, komórki lokatorskie, a najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas na osiedlowym placu zabaw.

Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuję
x