Grupa RB – kim jesteśmy?

Klienci decydując się na współpracę z pracownią architektoniczną coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości, pomysłowego projektu, ale także pełnego nadzoru nad powstającą inwestycją.  Nasza firma powstała w 2007 roku, aby odpowiedzieć na te potrzeby.

Do 2014 roku działaliśmy w branży budowlanej jako RB Projekt Pracownia Architektury Rafał Brok. Obecnie,  w wyniku przekształceń, jako Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale także nadzorem inwestorskim i jakościowym oraz kontrolą inwestycji. Świadczymy też usługi inwestorstwa zastępczego – doradztwa, przygotowania i kompleksowej obsługi inwestycji. Słowem, obsługujemy inwestycje kompleksowo, od pomysłu, planowania i analizy lokalizacyjnej do realizacji aż po moment uruchomienia obiektu wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów formalno-prawnych umożliwiających przystąpienie do użytkowania. Nasza firma prowadzi pełną kontrolę na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Świadczymy także usługi inżynierskie z zakresu wielobranżowej koordynacji procesu inwestycyjnego, rozliczania kosztów oraz optymalizacji procesowej.

Grupa BR to zespół specjalistów: architektów, inżynierów i inspektorów różnych branż, który wyspecjalizował się w obsłudze obiektów użyteczności publicznej, zwłaszcza w projektowaniu i nadzorze inwestycji handlowych i usługowych dla międzynarodowych inwestorów sieciowych działających na polskim i wiodących na europejskim rynku.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze i kontroli ponad 200 inwestycji zrealizowanych w całej Polsce (łączna powierzchnia to ponad 500 tys. m²), w tym ponad 100 inwestycji w obiektach handlowych (o łącznej powierzchni sprzedaży przekraczającej 150 tys. m²).  Rozbudowane i różnorodne portfolio pozwoliło naszemu zespołowi zdobyć praktykę w rozwiązywaniu wszelkich problemów techniczno-projektowych i administracyjnych zarówno w przypadku budynków nowopowstałych, jak i przy modernizacji, adaptacji, przebudowie i rozbudowie już istniejących.

Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuję
x