Budowa Silesia Point rusza już w czerwcu

Muchobór Wielki – jedna z najintensywniej rozwijających się dzielnic Wrocławia – zyska niedługo nowy obiekt handlowo-usługowy, który ma odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców.

Dzięki elastycznemu rozplanowaniu powierzchni w budynku Silesia Point – bo o nim mowa – dogodne warunki biurowo-lokalowe znajdą tu dla siebie firmy różnych branż, m.in. medycznej, kosmetycznej gastronomicznej, rozrywkowej, sportowej. Obiekt jest też dogodnym miejscem dla przedstawicieli branży handlowej. Dzielnica zyska atrakcyjne lokalne centrum usługowe. Budowa Silesii Point według naszego projektu przy ul. Gagarina rozpocznie się w czerwcu 2016 roku, a zakończy w kwietniu roku następnego. Inwestorem jest Partner Capital Group.

Silesia Point jako nowoczesny, wielofunkcyjny budynek usługowo-biurowy o dwóch kondygnacjach doskonale wpasuje się w najbliższe otoczenie osiedli Galaktyka i Orion, a także supermarketów Biedronka i Lidl. Obiekt umiejscowiono w centralnej części działki, równolegle do jej południowej granicy. Główne wejścia zaplanowano w podcieniach elewacji wschodniej. Parking dla pracowników i klientów lokali zaprojektowano przed i za budynkiem Przewidziano tu łącznie 29 miejsc postojowych, w tym 2 dla niepełnosprawnych. Dla rowerzystów zaplanowano parking rowerowy z 12 stanowiskami.

Ten serwis używa plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuję
x